تأمین امنیت و آرامش شهروندان، حاصل هم افزایی بین دستگاهی است

به گزارش وبلاگ بازسازی ساختمان، خبرنگاران/اصفهان فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: کمترین حقوق عامه مردم برخورداری از امنیت، آرامش و راحتی در زندگی است و این مهم تنها با شناخت کامل از پتانسیل ها، تدبیر مدیریتی و هم افزایی بین دستگاهی، محقق می شود.

تأمین امنیت و آرامش شهروندان، حاصل هم افزایی بین دستگاهی است

سردار محمدرضا میرحیدری، امروز (شنبه-11 مردادماه) در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شاهین شهر و میمه که در فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: شهرستان شاهین شهر و میمه به واسطه جایگاه جغرافیایی و نقطه اتصال استان با همسایگان شمال، شمال غرب و شمال شرق، نیازمند بصیرت فزاینده در حراست و حفاظت از مردم استان و شهرستان است، همچنین با توجه به تعدد قومیتی، جمعیت فرهیخته و جوان شهرستان در راستای مقابله و جلوگیری از رخنه دشمن به توجه و حراست ویژه نیاز دارد.

وی، با بیان اینکه کوتاهی در انجام وظیفه خیانت به خون شهداست، اضافه نمود: اگر دست استکبار از جمهوری اسلامی کوتاه و ایران کشوری آزاده است به برکت خون شهیدان بوده و اکنون دشمنان برای ایجاد شکاف میان ملت، دولت و حاکمیت عزم خود را جزم کرده اند.

به گزارش وبلاگ بازسازی ساختمان، فرمانده انتظامی استان اصفهان، تأمین امنیت و آرامش شهروندان را حاصل هم افزایی بین دستگاهی دانست و شرح داد: کمترین حقوق عامه مردم برخورداری از امنیت، آرامش و راحتی در زندگی است و این مهم تنها با شناخت کامل از پتانسیل ها و مسائل شهرستان، ارتقای سطح کیفیت منابع انسانی، آگاهی از شرح وظایف، تدبیر مدیریتی و هم افزایی بین دستگاهی، محقق می شود.

در این آئین، از زحمات 21 ماهه سرهنگ حسین بساطی در شاهین شهر و میمه در راستای افزایش 10 درصدی کشف جرائم و افزایش 241 درصدی کشفیات کالای قاچاق در گلوگاه شمال به جنوب استان، تقدیر و سرهنگ علی صادقی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه معرفی شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تأمین امنیت و آرامش شهروندان، حاصل هم افزایی بین دستگاهی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأمین امنیت و آرامش شهروندان، حاصل هم افزایی بین دستگاهی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید