حرکت فراوری کنندگان لوازم خانگی داخلی به سمت پلت فرم داخلی

به گزارش وبلاگ بازسازی ساختمان، خبرنگاران : رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و فراوری کنندگان با بیان اینکه لوازم خانگی مشمول قیمت گذاری تثبیتی نیست گفت: با توجه به اینکه لوازم خانگی جزء کالای سرمایه ای محسوب می گردد فراوری کنندگان این حوزه موظف به ثبت اطلاعات در سامانه گارانتی هستند.

حرکت فراوری کنندگان لوازم خانگی داخلی به سمت پلت فرم داخلی

به گزارش وبلاگ بازسازی ساختمان؛ عباس تابش رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و فراوری کنندگان، پس از نشست با انجمن های لوازم خانگی، گفت: قیمت گذاری لوازم خانگی تابع ضوابطی است که فراوریکنندگان موظف به رعایت آن هستند.

رئیس سازمان حمایت با بیان اینکه واحدهای فراوریی که در سامانه گارانتی عضو نباشند به عنوان قاچاق محسوب میشوند، توضیح داد: سازمان حمایت در صورت تخلف فراوریکنندگان از ضوابط قیمت گذاری طبق ضوابط قانونی با واحد متخلف برخورد خواهد نمود؛ ما به عنوان حامی مصرف کننده اگر شکایت و اعتراضی از سوی مصرف کننده صورت گرفت به وسیله سامانه گارانتی قیمت خود اظهاری شده فراوریکننده را آنالیز میکنیم.

به گفته تابش هیئت مشخص و تثبیت قیمت ها در سازمان حمایت 9عضو دارد که انجمن ها را هم شامل میشود و اگر ایرادی به ضوابط وجود داشته باشد میتواند با تعامل با انجمن ها نسبت به برطرف آن اقدام کند.

منبع: اقتصادنیوز

به "حرکت فراوری کنندگان لوازم خانگی داخلی به سمت پلت فرم داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت فراوری کنندگان لوازم خانگی داخلی به سمت پلت فرم داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید