محسن تنابنده اولین بازیگر فراری

به گزارش وبلاگ بازسازی ساختمان، محسن تنابنده بازیگر سینما و تلویزیون در فیلم جدید فراری ایفای نقش می نماید. کارگردان فیلم فراری علیرضا داودنژاد و تهیه کننده جهانگیر کوثری است

محسن تنابنده اولین بازیگر فراری

علیرضا داودنژاد انتها فراری را با حضور محسن تنابنده مقابل دوربین می برد. این کارگردان سینما گفت: فیلمبرداری فراری به تهیه کنندگی جهانگیر کوثری اوایل آذر ماه شروع می گردد و این روزها مراحل پیش فراوری را می گذراند.

به گفته او هنوز لیست کامل عوامل این فیلم معین نشده است اما تا به امروز حضور محمود کلاری در مقام مدیر فیلمبرداری، پرویز آبنار: صداگذار، ایمان امیدواری: طراح گریم و بابک کریمی: طراح صحنه، قطعی شده است. بازیگران دیگری هم قرار است به این پروژه بپیوندند تا این فیلم در تهران و یکی از شهرستان ها که هنوز مکانش قطعی نشده است، مقابل دوربین رود.

کامبوزیا پرتویی فیلم نامه فراری را نوشته است که داستان آن درباره دختری است که از شهرستان به تهران می آید و کوشش می نماید تا با ماشین فراری هشت میلیاردی، عکس یادگاری بگیرد.

علیرضا داودنژاد که این روزها روغن مار را در گروه هنر و تجربه بر پرده دارد، طی دو سال گذشته قصد داشت فراری را مقابل دوربین ببرد که انتها طی هفته های آینده فیلمبرداری این فیلم را شروع خواهد نمود و پیش بینی می گردد برای جشنواره فیلم فجر آماده گردد.

منبع : ایسنا

منبع: ستاره

به "محسن تنابنده اولین بازیگر فراری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن تنابنده اولین بازیگر فراری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید