دردسرهای هتل شیک برای پرسپولیسی ها، بازیکن مغضوب همسایه می گردد!

به گزارش وبلاگ بازسازی ساختمان، کاروان 45 نفره تیم فوتبال پرسپولیس بامداد امروز یکشنبه وارد شهر گوا هند شد تا خود را برای برگزاری متمرکز بازی های گروه E لیگ قهرمانان 2021 آسیا با تیم های الریان قطر، الوحده امارات و گوا هند آماده کند.

دردسرهای هتل شیک برای پرسپولیسی ها، بازیکن مغضوب همسایه می گردد!

لاکچری با تمام امکانات

بازیکنان پرسپولیس پس از کش و قوس های فراوان وارد کشور هند شدند تا در بهترین هتل شهر گوا استقرار یافته و کمپ ورزشی خود را در هتلی جهانگردی برگزار نمایند. هتل ITC Grand Goa محل اسکان بازیکنان پرسپولیس است. هتلی با معماری منحصر بفرد که باعث شده اسمش در لیست بهترین هتل های دنیا قرار بگیرد.

اتاق های خیلی عظیم و VIP

بازیکنان پرسپولیس طبق لیست یحیی گل محمدی بصورت دو نفره در هر اتاق حضور دارند. اتاق های محل استقرار سرخ ها بسیار عظیم است و باعث شده تا آنها بتوانند در فضای داخلی خود به راحتی بدن هایشان را گرم نمایند. اتاق هایی که سرویس کامل پذیرایی را نیز در اختیار دارد اما طبق درخواست کادر پزشکی و فنی این باشگاه، برنامه ویژه پذیرایی بابت صرف میان وعده ها به آشپزخانه هتل ارائه شده است تا طبق آن پذیرایی صورت گیرد.

استراحت رو به دریا

محل اقامت بازیکنان پرسپولیس با دریا فاصله بسیار اندکی دارد. همین موضوع باعث شده تا بازیکنان پرسپولیس از اتاق های خود به راحتی بتوانند دریا را تماشا نموده و ساحل را ببینند.

نگرانی پرسپولیس از عدم قرنطینه

باشگاه پرسپولیس که قبل از سفر به کشور هند نیز نگرانی خود را از شیوع ویروس کرونا در گوا عنوان نموده بود حالا با مشکل جدی تری در هتل محل اقامت خود روبرو شده است. هتل لاکچری سرخپوشان، شرایط کاملاً جهانگردی دارد. از این رو با وجود شیوع دنیای کرونا تعداد زیادی جهانگرد در اتاق های این هتل حضور دارند. سرخ ها بر خلاف رقابت های لیگ قهرمانان 2020 آسیا که در قطر برگزار گردید وارد حباب ایمنی برای حفظ سلامت خود قرار نگرفته اند. البته اجازه ورود به جهانگرد ها نیز در اتاق هایی که بازیکنان حضور دارند نیز داده نمی گردد. با این حال مسئولان باشگاه نگران رفت و آمدهای خود برای برگزاری تمرین و بازی های مرحله گروهی هستند.

خبری از استخر مجزا نیست

کادر فنی پرسپولیس دوست داشت تمرینات ریکاوری تیمش پس از هر بازی در آسیا را به آب درمانی اختصاص دهد. موضوعی که با توجه به نبود استخر مجزا برای یحیی گل محمدی و دستیارانش مشکل آفرین شده است.

هوای شرجی

رطوبت هوا در شهر گوا بسیار زیاد است. 70 درصد رطوبت هوا در این شهر باعث شده تا بازیکنان و اعضای تیم دچار مشکل شوند. حداقل دمای هوای امروز گوا 34 و حداکثر 44 درجه سانتی گراد پیش بینی شده است. آب و هوایی که از چهارشنبه هفته جاری با بارندگی شدید به مدت سه روز همراه خواهد بود.

شجاع همسایه سرخ ها می گردد

مسئولان هتل آی. تی. سی گراند گوا به باشگاه پرسپولیس اعلام نموده اند که باشگاه الریان قطر نیز به آنجا خواهد رفت. تیمی که شجاع خلیل زاده مدافع تیم ملی ایران در لیست بازیکنان آسیایی خود دارد. بازیکنی که ابتدای فصل با حواشی زیادی از جمع شاگردان یحیی گل محمدی رفت تا طرفداران این تیم را دلخور کند.

فلفل غذاها کم شد!

بازیکنان پرسپولیس پس از حضور در هتل محل اقامت خود استراحت نموده و سپس برای صرف صبحانه و ناهار در رستوران مجلل آنجا گرد هم آمدند. نکته جالب توجه رضایت اعضای تیم از طعم غذاها بود. بازیکنان پرسپولیس از تندی بیش از حد غذاها نگران بودند که از قرار معلوم هیچ مسئله ای برای طبع غذایی آنها نداشته است. ضمن اینکه برنامه تغذیه این تیم نیز در دو هفته آینده به سرآشپز داده شده است تا به بازیکنان بدهند.

پاسخ تست های کرونا شب می آید

بازیکنان پرسپولیس پس از حضور در هتل، تست کرونا دادند و منتظر پاسخ این تست ها هستند که قرار است امشب به دست مسئولان تیم برسد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دردسرهای هتل شیک برای پرسپولیسی ها، بازیکن مغضوب همسایه می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسرهای هتل شیک برای پرسپولیسی ها، بازیکن مغضوب همسایه می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید