یک ماه پرخطر را پیش رو خواهیم داشت

به گزارش وبلاگ بازسازی ساختمان، استاندار کرمان گفت: یک ماه پرخطر را پیش روی داریم و تلاش همه مسئولان و مردم بر این باید باشد که شرایط به روزهای سخت برنگردد.

یک ماه پرخطر را پیش رو خواهیم داشت

به گزارش وبلاگ بازسازی ساختمان کرمان، علی زینی وند،در کمیته استانی هماهنگی واکسیناسیون کرونا با اشاره به شرایط ثابت موارد ابتلا به کرونا در استان کرمان اضافه کرد:امیدواریم با تولید انبوه واکسن داخلی، واکسیناسیون به صورت گسترده در سطح کشور انجام شود.

وی اضافه کرد: یک ماه پرخطر را پیش روی داریم و تلاش همه مسئولان و مردم بر این باید باشد که شرایط به روزهای سخت برنشود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز در این جلسه با بیان اینکه از یک ماه قبل واکسیناسیون کرونا مشابه کشور در استان کرمان آغاز شده است، گفت: تا به امروز دو سری محموله واکسن کرونا به استان وارد شده که در سری اول 500 دوز برای 500 نفر تزریق شد و 3600 دوز سری دوم نیز از 10 روز گذشته در حال تزریق است.

دکتر حمیدرضا رشیدی نژاد، با اشاره به انجام هماهنگی ها برای ورود سری سوم محموله واکسن کرونا به استان اضافه کرد: اولویت اول واکسیناسیون با کادر درمان است و همه بیمارستان های استان و مراکز درمانی مدنظر قرار داشته اند.

وی از انجام نظارت کامل ستاد استانی و دانشگاه علوم پزشکی بر توزیع واکسن ها نام برد و شرح داد: تا به امروز هیچ عارضه قابل توجهی از تزریق واکسن در استان گزارش نشده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "یک ماه پرخطر را پیش رو خواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ماه پرخطر را پیش رو خواهیم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید