حمایت تمام قد دبیر از کشتی گیران استقلال؛ نگران پول تان نباشید

به گزارش وبلاگ بازسازی ساختمان، رئیس فدراسیون کشتی در ماجرای تهدید باشگاه استقلال، به حمایت تمام قد از کشتی گیران این باشگاه پرداخت و به آنها اظهار داشت که نگران دریافت پولشان نباشند.

حمایت تمام قد دبیر از کشتی گیران استقلال؛ نگران پول تان نباشید

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بازسازی ساختمان، فینال جنجالی مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد عصر روز گذشته (پنجشنبه) میان تیم های بازار عظیم ایران و استقلال تهران در سالن شهید ابراهیم هادی برگزار گردید؛ جایی که استقلالی ها در اعتراض به در اختیار نداشتن امیرمحمد یزدانی، یونس امامی و امیر محمدی، قصد داشتند با نیمی از نفرات خود در فینال مسابقات حاضر شوند.

این تصمیم در شرایطی از سوی استقلال گرفته شده بود که آنها در مرحله نیمه نهایی با اقتدار از سد هیئت کشتی قائمشهر عبور نموده و فینالیست شدند، اما در تصمیمی عجیب و غیرقابل توجیه، قصد داشتند در لیست خود 4 وزن را خالی گذاشته و بدون حضور در مسابقه، دست کشتی گیران بازار عظیم بالا برود.

اعتراض استقلال به تصمیم فدراسیون در خصوص اعزام امیرمحمد یزدانی به صربستان و در ادامه مثبت اعلام شدن تست کرونای این کشتی گیر بود، ضمن اینکه یونس امامی نیز به دلیل جراحی بینی حاضر به کشتی دریافت برای آنها در مرحله پایانی لیگ نشد. همچنین یک تست مثبت و یک تست منفی امیر محمدی باعث شد اجازه کشتی دریافت در این مرحله به او داده نشود.

بعد از اینکه رضا یزدانی تصمیم به عدم کشتی دریافت نفراتش در فینال گرفت و به راهنمایی تیمش نپرداخت، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و همچنین غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی به شدت نسبت به این موضوع اعتراض و اعلام کردند هر کشتی گیری که حاضر به مسابقه نشود، دو سال از حضور در اردوی تیم ملی محروم خواهد شد.

در پی این تصمیم، استقلالی ها روی تشک رفتند اما بعد از مسابقه گفته شد این باشگاه که مخالف کشتی دریافت نفراتش در فینال بود، پول باقی مانده آنها را پرداخت نخواهد نمود.

علیرضا دبیر که به شدت مخالف برهم زدن نظم لیگ و تصمیم غیرمنطقی استقلالی ها بود، در همین زمینه حمایت تمام قد خود را از کشتی گیران استقلال اعلام و به کشتی گیران اطمینان خاطر داد که خیال شان از بابت دریافت مطالبات راحت باشد. رئیس فدراسیون کشتی تاکید نمود حتی اگر استقلال طلب کشتی گیران خود را ندهند، او این رقم را پرداخت خواهد نمود و حامی آنها خواهد بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ بازسازی ساختمان بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمایت تمام قد دبیر از کشتی گیران استقلال؛ نگران پول تان نباشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت تمام قد دبیر از کشتی گیران استقلال؛ نگران پول تان نباشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید