خبرنگاران کرونا به کاخ نخست وزیری پاکستان رسید

به گزارش وبلاگ بازسازی ساختمان، اسلام آباد - خبرنگاران - رسانه های پاکستان اعلام کردند که آزمایش ویروس کرونای 4 نفر از اعضای کاخ نخست وزیری این کشور مثبت بوده است.

خبرنگاران کرونا به کاخ نخست وزیری پاکستان رسید

رسانه های پاکستانی بامداد یکشنبه به نقل از منابع مطلع گزارش دادند: کارمندان آلوده به ویروس کووید-19 قرنطینه شده و متعاقب آن تمامی تدابیر احتیاطی در داخل کاخ نخست وزیری اعمال شده است.

تا به امروز رییس مجلس پاکستان، حکمران ایالت سِند، چند تن از نمایندگان مجالس ملی و ایالتی و دو نفر از وزاری دولت های ایالتی این کشور کرونا گرفته بودند که همه آنان پس از قرنطینه و گذراندن فرآیند درمان بهبود یافتند.

عمران خان نخست وزیر پاکستان چهارم اردیبهشت ماه آزمایش کرونا داد که نتیجه آن منفی اعلام شد. پس از تایید ابتلای رییس بنیاد خیریه ایدهی پاکستان به ویروس کرونا که قبل از آن با نخست وزیر این کشور ملاقات نموده بود، عمران خان تصمیم به انجام آزمایش کرونا گرفت.

بر اساس آخرین اطلاعات ستاد عملیات و مدیریت مبارزه با کرونا در پاکستان، 38 هزار و 799 نفر در این کشور به ویروس کرونا آلوده شده، 10 هزار و 880 نفر بهبود یافته و 834 بیمار کرونایی نیز جان خود را از دست داده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کرونا به کاخ نخست وزیری پاکستان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کرونا به کاخ نخست وزیری پاکستان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید