سولسشر و شرح درباره علت نیمکت نشینی کاوانی

به گزارش وبلاگ بازسازی ساختمان، اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد می گوید ادینسون کاوانی رفته رفته فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا خواهد نمود.

سولسشر و شرح درباره علت نیمکت نشینی کاوانی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بازسازی ساختمان، ادینسون کاوانی در ملاقات امروز منچستریونایتد مقابل لسترسیتی کار را از روی نیمکت شروع کرد اما در نیمه دوم به میدان آمد و توانست پاس گل دوم شیاطین سرخ را برای برونو فرناندز ارسال کند. این در حالی است که ستاره اروگوئه ای سه روز پیش در جریان ملاقات برابر اورتون در جام اتحادیه 88 دقیقه بازی نموده و گل اول یونایتد در آن بازی را به ثمر رسانده بود.

بعد از مسابقه امروز برابر لستر سیتی انتقاداتی نسبت به اوله گنار سولسشر مبنی بر عدم به میدان فرستادن ادینسون کاوانی از ابتدای مسابقه مطرح شد؛ موضوعی که سولسشر به آن واکنش نشان داد و گفت: او برای مدتی مصدوم بود و اواسط هفته در یک بازی بسیار سخت مقابل اورتون به میدان رفت. کاوانی باید مدتی را اینگونه سپری کند و به فوتبال انگلیس و به خواسته های موجود در آن عادت کند اما در عین حال تاثیری که او در تیم گذاشته بسیار زیاد بوده است.

سولسشر درباره راشفورد: راشفورد هم به عنوان بازیکن و هم در قامت یک فرد فوق العاده بوده است. بازیکنان شانس هایی برای او ایجاد می نمایند و مارکوس نیز این کار را انجام می دهد.

سولسشر درباره برونو فرناندز: او قطعاً بازیکنی است که نتایج را تحت تاثیر قرار می دهد. او قطعل پسر شجاعی است. گاهی اوقات موهایم را میکشم و به او می گویم که پاس های ساده تری بدهد اما این فاکتوری است که شما نمی توانید آن را از برونو دور کنید. او در یک سال حضور در این جا 11 ماه فوق العاده را سپری نموده و البته باید توجه داشت که منچستریونایتد نیز به او یاری نموده است. همچنین خود برونو نیز تمام کوشش خود را به کار می گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سولسشر و شرح درباره علت نیمکت نشینی کاوانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشر و شرح درباره علت نیمکت نشینی کاوانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید