خبرنگاران وزیر کشور از کوشش استاندار کرمانشاه در مقابله با کرونا قدردانی کرد

به گزارش وبلاگ بازسازی ساختمان، کرمانشاه- خبرنگاران- عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور روز پنجشنبه در پیامی از هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به دلیل اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری اجتماعی قدردانی کرد.

خبرنگاران وزیر کشور از کوشش استاندار کرمانشاه در مقابله با کرونا قدردانی کرد

در پیغام عبدالرضا رحمانی فضلی خطاب به بازوند آمده است: اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری اجتماعی تا این لحظه، مرهون کوشش و مجاهدت شبانه روزی تمامی مسئولین به ویژه جنابعالی به عنوان رییس استانی ستاد ملی مبارزه با کرونا می باشد که نتیجه و ثمره این مجاهدت فی سبیل الله تحقق شکوه حماسه همبستگی و اتحاد ملی در مبارزه با این بیماری منحوس عالمگیر است.

وزیر کشور اضافه نمود: جا دارد از زحمات شما و همه همکاران عزیز و سختکوشم اعم از معاونینتان، فرمانداران، بخشداران و دهیاران و سایر افتخارآفرینان این حماسه ملی که برگ دیگری از افتخارات تاریخ تمدن ساز فرهنگ دیارمان می باشد، صمیمانه تشکر و قدردانی کنم و انشاالله با نهایت جدیت در تداوم این عزم خداپسندانه با کوشش و اقدامات لازم وهماهنگی های پیوسته تا انتها اجرای این طرح در ایفای حق الناس، موجبات رضایت حق تعالی را بیش از پیش فراهم سازید.

طرح فاصله گذاری اجتماعی براساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا از روز آدینه در سراسر کشور اجرا و در راستای آن فعالیت بسیاری از مشاغل متوقف و ورود افراد غیربومی به شهرها ممنوع شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران وزیر کشور از کوشش استاندار کرمانشاه در مقابله با کرونا قدردانی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وزیر کشور از کوشش استاندار کرمانشاه در مقابله با کرونا قدردانی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید