بهداشت دهان و دندان

نه کار کی روش خوب بود نه مدل اسکوچیچ ، اوضاع جادوگران در فوتبال بهتر می شود

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: فوتبال تنها ورزشی است که در چشم همه هست و اگر قرار باشد مسائلی مثل رمالی در آن پدیدار شود باید بگویم این فوتبال 20 سال به عقب خواهد رفت.

3 اردیبهشت 1400

طرز تهیه 5 دسر جذاب که باید در خانه درست کنید

دسر معمولا بعد از غذای اصلی خورده می گردد و خانم های خوش سلیقه سعی می نمایند در مهمانی ها برای مهمانان خود دسرهای خوشمزه و جذاب سرو نمایند. شما می توانید در هر فصل دسرهای مخصوص همان فصل را تهیه کنید. برخی از دسرها را هم می توانید در همه فصل ها درست کنید....

1 اردیبهشت 1400

برگی از تاریخ افغانستان؛ قیام 24 حوت افشای صورت حقیقی کمونیسم

قیام 24 حوت در هرات یک ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، نخستین حرکت گسترده مردمی علیه رژیم کمونیستی بود که با شهادت هزاران نفر از مردم غرب افغانستان صورت حقیقی کمونیسم و شعارهای جامعه مردم سالار، بدون طبقه و مترقی را نشان داد.

20 فروردین 1400

بالندگی شتاب انقلاب

یادآوری آرمان ها، مطرح کردن آرمان ها، خواستن آرمان ها، طلبکاری نسبت به تحقّق این آرمان ها یک سدی است در مقابل تخریب افکار عمومی و فضا های نخبگانی و فضا های مدیریتی.

28 اسفند 1399

رئیسی: 80 درصد مرگ و میر کرونا در کشور مربوط به سالمندان است ، تا 20 سال آینده جمعیت سالمندان دو برابر می شود

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: در کشور ما حدودا 80 درصد مرگ و میر های کرونا مربوط به سالمندان است که در دنیا نیز فرایند به همین شکل است.

19 آبان 1399

دو گانه سلامت و آموزش در سایه کرونا

نگرانی از شدت دریافت کرونا در فصل سرد سال و همزمانی آن با بازگشایی مدارس؛ مبحثی است که دو اصل آموزش و سلامت را در سال تحصیلی جاری دچار چالش نموده و با وجود بازگشایی مدارس از هفته آینده، اما هنوز جزییات دقیقی از تمهیدات و دستورالعمل های پیش بینی شده در...

25 مهر 1399

دانستنی های بهداشت دهان و دندان در زمان شیوع کروناویروس

در ایام شیوع کرونا ویروس توصیه به استفاده از خمیر دندان های استاندارد، در هنگام مسواک زدن

12 مهر 1399

هدف گذاری و راهنمایی زمینه های پژوهشی در نظام پایش آزاد، لزوم توجه به گرایش های میان رشته ای در صنعت

رئیس دبیرخانه پایش آزاد دانشگاه آزاد اسلامی به تشریح پژوهش اثرگذار یکپارچه شبکه ای (نظام پایش آزاد) و آینده پیش روی این طرح می پردازد.

8 مرداد 1399